Kontakt
Hotel Harmónia Piešťany
  Odborárska 15
  92101   Banka - Piešťany
  tel.: 033 5583081
 
  www.harmoniahotel.sk
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
Nová stránka

Spustenie nášho nového portálu.

 ShoutBoard
Erik:  Tel.kontakt je dnes od rana nedostupný. Po 9 pokusoch s 15-30 min odstupmi nedvihaju telefon.
Lucie:  Byli jsme s maminkou a 2dětmi. Neskutečně ochotný personál, čisté prostředí, byť starší, ale pokoj prostorný a tichý. Ze stravy jsem měla obavy, ale přesně dle mých chutí,zdravá a s bohatým výběrem,kde jsme všichni přišli na své.Pozdravujeme a děkujeme!
Soňa:  Neodporúčam mladšej generácii, iba tým skôr narodením.My máme bohužial zlú skúsenosť, strava nič moc,večerný program iba pre seniorov a izby?Tie dýchajú hlbokým komunizmom,personál na úrovni,procedúry slabé.Určite sa sem nevrátime.
vera:  chýba tam bazén,staré komunistické okná,raňajky keď ne idete o 8,00 žiadny výber , obedy tak isto ,večere lepšie,viackrát určite nie
Jána z. :  Pozdravujem všetkých dobrých ľudí z hotela Harmonia, dnes sme ukončili s priateľmi 6 dňový pobyt u vás, plný radosti a dobrej nálady navyše kvalitných masáž a už sa tešíme na jeseň, prajeme vám len to najlepšie, Janka
 1 / 25 

Kontakt

Hotel Harmónia 2* Piešťany
Odborárska 15
92101 Banka - Piešťany

Tel.: 033 5583081
e-mail: hotel@harmoniahotel.sk
www.harmoniahotel.sk


Dopravná dostupnosť
Mesto a Kúpele Piešťany sa nachádzajú v západnej časti Slovenska, pod svahmi Považského Inovca v údolí rieky Váh s jazerom Sĺňava. Malebné mestečko leží v nadmorskej výške 162 m, na rozlohe 4420 ha, má 32 tisíc obyvateľov.
Bližšie na: http://www.piestany.sk     http://www.obecbanka.sk

Doprava automobilom do kúpeľov Piešťany
Do Piešťan sa zo smeru Bratislava aj zo smeru Žilina dostanete po diaľnici D1. V smere z Bratislavy nasleduje výjazd Piešťany za výjazdom Červeník. V smere zo Žiliny nasleduje výjazd Piešťany po výjazde Horná Streda. Z diaľnice sa po ceste číslo 499 dostanete priamo do centra mesta.

Doprava vlakom do kúpeľov Piešťany
V železničnej stanici Piešťany zastavujú všetky rýchliky na trati Žilina - Bratislava (Bratislava - Žilina), prípadne možnosť pricestovať zrýchleným alebo osobným vlakom z Bratislavy, Trnavy alebo z Trenčína. V stanici nezastavujú vlaky InterCity.
Z vlakovej stanice Piešťany, potom autobusom smer Ratnovce, Sokolovce, zastávka Slňava – Banka.
Pozn. našim klientom vieme na požiadanie zabezpečiť odvoz priamo zo stanice (autobusu, vlaku).

Doprava autobusom do kúpeľov Piešťany
Priame autobusové spoje premávajú do Piešťan z týchto miest: Bratislava, Ilava, Liptovský Mikuláš, Nitra, Nové Mesto n. Váhom, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Púchov, Ružomberok, Trenčín, Trnava, Vranov n. Topľou, Vrútky, Žilina.
Z autobusovej stanice Piešťany, potom autobusom smer Ratnovce, Sokolovce, zastávka Slňava – Banka.
Pozn. našim klientom vieme na požiadanie zabezpečiť odvoz priamo zo stanice (autobusu, vlaku).

Doprava lietadlom do kúpeľov Piešťany
Letisko Piešťany je medzinárodné letisko, ktoré v súčasnosti slúži pre pravidelné medzinárodné charterové lety pre pacientov do/z piešťanských kúpeľov a nepravidelnú dopravu cestujúcich a carga. Od centra mesta je vzdialené asi 5 km.
V blízkosti našich kúpeľov sa nachádzajú tieto medzinárodné letiská: Bratislava (80km), Viedeň (130km), Budapest (210km).

________________________________________________
Prevádzkovateľ: Amon Hotel Service s.r.o, Topoľčianska 4086/82, Banka - Piešťany, PSČ 92101
Register: spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, vložka číslo 36933/T Oddiel: Sro