Kontakt
Hotel Harmónia Piešťany
  Odborárska 15
  92101   Banka - Piešťany
  tel.: 033 5583081
 
  www.harmoniahotel.sk
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
14.01.2019   Nová stránka - Spustenie nášho nového portálu.
 ShoutBoard
Soňa:  Neodporúčam mladšej generácii, iba tým skôr narodením.My máme bohužial zlú skúsenosť, strava nič moc,večerný program iba pre seniorov a izby?Tie dýchajú hlbokým komunizmom,personál na úrovni,procedúry slabé.Určite sa sem nevrátime.
vera:  chýba tam bazén,staré komunistické okná,raňajky keď ne idete o 8,00 žiadny výber , obedy tak isto ,večere lepšie,viackrát určite nie
Jána z. :  Pozdravujem všetkých dobrých ľudí z hotela Harmonia, dnes sme ukončili s priateľmi 6 dňový pobyt u vás, plný radosti a dobrej nálady navyše kvalitných masáž a už sa tešíme na jeseň, prajeme vám len to najlepšie, Janka
jola:  Boli sma s kamarátkou prvýkrát,boli sma nadmieru spokojny,mili personal,kazdy den program,vsetko za dobru cenu,urcite sa vratime,velke dakujeme.
Milan Strelník, TO:  chodíme k vám už niekoľko rokov, vždy spokojní, jedlo, muzika, zábava, jednoducho všetko za dobrú cenu
 1 / 25 

Rehabilitácie Harmónia Hotel Piešťany

Navštívte naše kvalitné hotelové REHABILITAČNÉ CENTRUM s dlhoročnou históriou a bohatým spektrom procedúr a odborných konzultácii v oblasti reumatológie, traumatológie, zdravej výživy a životného štýlu.

Z hotelovej izby v župane, či športovom oblečení priamo do centra zdravia, to je výhodou pobytu v našom hoteli!

V prípade záujmu môžete využiť odbornú konzultáciu s našim hotelovým lekárom, odborníkom na reumatológiu a traumatológiu. Naši fyzioterapeuti pomohli stovkám klientov, rôznych vekových kategórii.


Hotelové Rehabilitačné centrum poskytuje celú škálu liečebných procedúr, akými sú predovšetkým klasická, reflexná, aromaterapeutická a lymfodrenážna masáž, manuálna terapia, Ahava zábal, bylinkový a rašelinový zábal či kúpeľ, škoricový zábal, magnéziový a aírový kúpeľ, podvodné masáže, hydrovaňa – elektrolytický detox, duotermický zábal, elektroliečba.Novinkou posledných mesiacov je masážne kreslo a Aerosolová kabína.