Kontakt
Hotel Harmónia Piešťany
  Odborárska 15
  92101   Banka - Piešťany
  tel.: 033 5583081
 
  www.harmoniahotel.sk
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
14.01.2019   Nová stránka - Spustenie nášho nového portálu.
 ShoutBoard
jola:  Boli sma s kamarátkou prvýkrát,boli sma nadmieru spokojny,mili personal,kazdy den program,vsetko za dobru cenu,urcite sa vratime,velke dakujeme.
Milan Strelník, TO:  chodíme k vám už niekoľko rokov, vždy spokojní, jedlo, muzika, zábava, jednoducho všetko za dobrú cenu
Michalčík Peter:  bol som v minulosti u vás, rád sa s manželkou vrátime,
Strečanský Michal:  stránka sa mi páči
 1 / 25 

Gastronomická ponuka

Našim klientom poskytujeme celú škálu gastronomicko-reštauračných služieb a vďaka dobrej dispozícií stredísk vieme uspokojiť rôzne nároky našich klientov.
 

Raňajky, obedy a večere sú pre Vás poväčšine podávané formou bufetových stolov v klimatizovanej hotelovej reštaurácii s kapacitou 95 miest. Naši kuchári sa orientujú na domácu ale i medzinárodnú kuchyňu a dávajú si záležať na rôznorodosti jedál.

Všetkým našim klientom odporúčame PLNÚ PENZIU - teda zabezpečenie pre Váš organizmus raňajky, obed i večeru. Vedie nás k tomu starostlivosť o Vaše zdravie a ten správny oddych. 
Ceny za tieto služby sú v našom hoteli naozaj na výbornej úrovni a VY bez zbytočného stresu a chodenia po celom okolí, či nebodaj "suchej strave na izbe" máte zabezpečený pravidelný príjem kvalitnej teplej stravy. Naši terapeuti Vám môžu na praktických dôkazoch ukázať, že v takomto prípade vôbec nepriberiete, naopak, Váš žalúdok si nevytvára zásoby a Vy CHUDNETE!

 


Na raňajkách sa naši klienti môžu ponúknuť viacerými druhmi salám, klobások, syra. Čakajú na vás viaceré druhy pečiva, ovseno-krupičná kaša, ovsené vločky a iné druhy zdravej výživy, ovocie a samozrejme čaj a káva. 
 


Na obed a večeru si môžete na bufetovom stole vyberať viacerých druhov mäsitých a múčnych jedál. Jedálny lístok je každý deň obmieňaný a často krát zameraný na rôzne špeciality. Jedlá sú dopĺňané kvalitnými prílohami, šalátmi a inými pochutinami.
 

Denný bar je otvorený prakticky celý deň a klientom poskytujeme celú škálu nealkoholických a alkoholických nápojov, zmrzlinové poháre, predaj cukroviniek. Atmosféra je dotváraná príjemnou hudbou rôznych štýlov.
 


V letných mesiacoch si môžete posedieť a občerstviť sa po cyklistike na hotelovej letnej terase, kde pri príjemnej hudbe ochutnáte kvalitné nápoje, či iné ponúkané špeciality.Častokrát Vám bude spríjemňovať večeru klavírna hudba na rôzne žánre, zažijete s nami Česko-Slovenský večer spojený s tradičnou hudbou a podľa želania aj tancom. Počas týždňa sa Vás budeme snažiť rozveseliť a zabaviť počas RETRO-DISCO.