Kontakt
Hotel Harmónia Piešťany
  Odborárska 15
  92101   Banka - Piešťany
  tel.: 033 5583081
 
  www.harmoniahotel.sk
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
Nová stránka

Spustenie nášho nového portálu.

 ShoutBoard
Erik:  Tel.kontakt je dnes od rana nedostupný. Po 9 pokusoch s 15-30 min odstupmi nedvihaju telefon.
Lucie:  Byli jsme s maminkou a 2dětmi. Neskutečně ochotný personál, čisté prostředí, byť starší, ale pokoj prostorný a tichý. Ze stravy jsem měla obavy, ale přesně dle mých chutí,zdravá a s bohatým výběrem,kde jsme všichni přišli na své.Pozdravujeme a děkujeme!
Soňa:  Neodporúčam mladšej generácii, iba tým skôr narodením.My máme bohužial zlú skúsenosť, strava nič moc,večerný program iba pre seniorov a izby?Tie dýchajú hlbokým komunizmom,personál na úrovni,procedúry slabé.Určite sa sem nevrátime.
vera:  chýba tam bazén,staré komunistické okná,raňajky keď ne idete o 8,00 žiadny výber , obedy tak isto ,večere lepšie,viackrát určite nie
Jána z. :  Pozdravujem všetkých dobrých ľudí z hotela Harmonia, dnes sme ukončili s priateľmi 6 dňový pobyt u vás, plný radosti a dobrej nálady navyše kvalitných masáž a už sa tešíme na jeseň, prajeme vám len to najlepšie, Janka
 1 / 25 

Gastronomická ponuka

Našim klientom poskytujeme celú škálu gastronomicko-reštauračných služieb a vďaka dobrej dispozícií stredísk vieme uspokojiť rôzne nároky našich klientov.
 

Raňajky, obedy a večere sú pre Vás poväčšine podávané formou bufetových stolov v klimatizovanej hotelovej reštaurácii s kapacitou 95 miest. Naši kuchári sa orientujú na domácu ale i medzinárodnú kuchyňu a dávajú si záležať na rôznorodosti jedál.

Všetkým našim klientom odporúčame PLNÚ PENZIU - teda zabezpečenie pre Váš organizmus raňajky, obed i večeru. Vedie nás k tomu starostlivosť o Vaše zdravie a ten správny oddych. 
Ceny za tieto služby sú v našom hoteli naozaj na výbornej úrovni a VY bez zbytočného stresu a chodenia po celom okolí, či nebodaj "suchej strave na izbe" máte zabezpečený pravidelný príjem kvalitnej teplej stravy. Naši terapeuti Vám môžu na praktických dôkazoch ukázať, že v takomto prípade vôbec nepriberiete, naopak, Váš žalúdok si nevytvára zásoby a Vy CHUDNETE!

 


Na raňajkách sa naši klienti môžu ponúknuť viacerými druhmi salám, klobások, syra. Čakajú na vás viaceré druhy pečiva, ovseno-krupičná kaša, ovsené vločky a iné druhy zdravej výživy, ovocie a samozrejme čaj a káva. 
 


Na obed a večeru si môžete na bufetovom stole vyberať viacerých druhov mäsitých a múčnych jedál. Jedálny lístok je každý deň obmieňaný a často krát zameraný na rôzne špeciality. Jedlá sú dopĺňané kvalitnými prílohami, šalátmi a inými pochutinami.
 

Denný bar je otvorený prakticky celý deň a klientom poskytujeme celú škálu nealkoholických a alkoholických nápojov, zmrzlinové poháre, predaj cukroviniek. Atmosféra je dotváraná príjemnou hudbou rôznych štýlov.
 


V letných mesiacoch si môžete posedieť a občerstviť sa po cyklistike na hotelovej letnej terase, kde pri príjemnej hudbe ochutnáte kvalitné nápoje, či iné ponúkané špeciality.Častokrát Vám bude spríjemňovať večeru klavírna hudba na rôzne žánre, zažijete s nami Česko-Slovenský večer spojený s tradičnou hudbou a podľa želania aj tancom. Počas týždňa sa Vás budeme snažiť rozveseliť a zabaviť počas RETRO-DISCO.