Kontakt
Hotel Harmónia Piešťany
  Odborárska 15
  92101   Banka - Piešťany
  tel.: 033 5583081
 
  www.harmoniahotel.sk
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
5/5
 ShoutBoard
Erik:  Tel.kontakt je dnes od rana nedostupný. Po 9 pokusoch s 15-30 min odstupmi nedvihaju telefon.
Lucie:  Byli jsme s maminkou a 2dětmi. Neskutečně ochotný personál, čisté prostředí, byť starší, ale pokoj prostorný a tichý. Ze stravy jsem měla obavy, ale přesně dle mých chutí,zdravá a s bohatým výběrem,kde jsme všichni přišli na své.Pozdravujeme a děkujeme!
Soňa:  Neodporúčam mladšej generácii, iba tým skôr narodením.My máme bohužial zlú skúsenosť, strava nič moc,večerný program iba pre seniorov a izby?Tie dýchajú hlbokým komunizmom,personál na úrovni,procedúry slabé.Určite sa sem nevrátime.
vera:  chýba tam bazén,staré komunistické okná,raňajky keď ne idete o 8,00 žiadny výber , obedy tak isto ,večere lepšie,viackrát určite nie
Jána z. :  Pozdravujem všetkých dobrých ľudí z hotela Harmonia, dnes sme ukončili s priateľmi 6 dňový pobyt u vás, plný radosti a dobrej nálady navyše kvalitných masáž a už sa tešíme na jeseň, prajeme vám len to najlepšie, Janka
 1 / 25 
QR code

Akcie v našom okolí

  • Pridané: 26.12.2018   |   100 čítaní / zobrazení

V aktuálnom roku sa Piešťanoch chystá viacero nádherných podujatí a Penzión ALEGRO ich rád prezentuje a podporuje, vyberáme:


Festival letectva Pieštany 2019
04.-05.05.2019, Letiško Piešťany
Spoluusporiadateľ: Vojenské historické múzeum Piešťany
Jedná sa o Medzinárodné letecké dni v Piešťanoch pri príležitosti 100-ho výročia úmrtia generála Milana Rastislava Štefánika.
Bližšie: www.leteckyfestival.sk


Tradičné umelecké remeslá 2019, 11. ročník
17.-19.05.2019 Kúpeľný ostrov SPA Piešťanyň
Medzinárodné stretnutie ľudových remeselníkov


CityFest 2019
24.-26.05.2019, Námestie slobody Piešťany
Mestský festival, ktorý je už tradične prvou letnou akciou v meste Piešťany.
Bližšie na: cityfestpiestany.sk


Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny 2019, 28. ročník
31.05. - 02.06.2019 - Piešťany (Winterova ulica, Kúpeľný ostrov, Hudobný pavilón v parku, Harmony - Hudobný pavilón pri jazierkach)
Usporiadateľ: Mesto Piešťany, Mestské kultúrne stredisko mesta Piešťany, Slovenské liečebné kúpele Piešťany, a. s.
Popis: slávnosť s bohatým kultúrnym programom, ktorou sa už od roku 1992 oficiálne zahajuje letná kúpeľná sezóna v Piešťanoch. Koná sa pravidelne každý rok počas prvého júnového víkendu. Hlavný program prebieha tradične v sobotu počas celého dňa. Neodmysliteľnou súčasťou je slávnostné požehnanie prameňov na Kúpeľnom ostrove, sprievod mestom a oficiálne zahájenie v Hudobnom pavilóne v mestskom parku. Od popoludnia až do neskorých večerných hodín prebieha množstvo vystúpení a koncertov v Hudobnom pavilóne v mestskom parku. Chýbať nemôžu ani stánky s občerstvením, remeselníckymi výrobkami, hračkami a podobne. Okrem hlavného programu prebieha počas tohto víkendu na území mesta i mnoho sprievodných podujatí.


Piešťanské zlaté stuhy - Concours d'élégance 2019
06.- 08.06.2019 | Kúpeľný ostrov 
Usporiadateľ: Veteran car club Piešťany
Popis: V 1932 až 1937 sa v Piešťanoch konali slávne súťaže o najkrajší automobil, známe pod názvom Concours d Elégance. Boli vyvrcholením cieľových jázd do Piešťan a zúčastňovali sa na nich aj známi kúpeľní hostia či tunajší lekári s nablýskanými automobilmi, napríklad herec Vlasta Burian, spevák Richard Taubner, grófka Geraldína Apponyiová z Oponíc, lekár Dr. Ladislav Schmidt a mnohí iní.
Tradícia súťaže bola obnovená po roku 1980 pod názvom Piešťanské zlaté stuhy – Concours d Elégance už ako prehliadka historických vozidiel. Súťažný program obyčajne pozostáva z jazdy na vybranej trase mimo Piešťan. Divácky najatraktívnejšia je však jazda mestom a prehliadka automobilov na Kúpeľnom ostrove s vyhodnotením najkrajších z nich. Vďaka zanieteným milovníkom veteránov môžeme každý rok obdivovať vzácne automobily z rôznych krajín a ich dobovo oblečené posádky. Pred hotelom Thermia Palace sa jednotlivé veterány spolu s posádkou slávnostne predstavujú verejnosti.
bližšie: www.piestanskezlatestuhy.sk


Slovakman 226 2019 / triatlon
03. 08. 2019 | Lodenica 
Usporiadateľ: ŠK Delfín Nitra, SMTA Nitra, Mesto Piešťany
Popis: jediné triatlonové preteky svojho druhu na Slovensku. Slovakman 226 je kombináciou troch športových disciplín - plávania, cyklistiky a maratónskeho behu.
Bližšie: www.slovakman.sk/226
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár