Kontakt
Hotel Harmónia Piešťany
  Odborárska 15
  92101   Banka - Piešťany
  tel.: 033 5583081
 
  www.harmoniahotel.sk
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
Nová stránka

Spustenie nášho nového portálu.

 ShoutBoard
Erik:  Tel.kontakt je dnes od rana nedostupný. Po 9 pokusoch s 15-30 min odstupmi nedvihaju telefon.
Lucie:  Byli jsme s maminkou a 2dětmi. Neskutečně ochotný personál, čisté prostředí, byť starší, ale pokoj prostorný a tichý. Ze stravy jsem měla obavy, ale přesně dle mých chutí,zdravá a s bohatým výběrem,kde jsme všichni přišli na své.Pozdravujeme a děkujeme!
Soňa:  Neodporúčam mladšej generácii, iba tým skôr narodením.My máme bohužial zlú skúsenosť, strava nič moc,večerný program iba pre seniorov a izby?Tie dýchajú hlbokým komunizmom,personál na úrovni,procedúry slabé.Určite sa sem nevrátime.
vera:  chýba tam bazén,staré komunistické okná,raňajky keď ne idete o 8,00 žiadny výber , obedy tak isto ,večere lepšie,viackrát určite nie
Jána z. :  Pozdravujem všetkých dobrých ľudí z hotela Harmonia, dnes sme ukončili s priateľmi 6 dňový pobyt u vás, plný radosti a dobrej nálady navyše kvalitných masáž a už sa tešíme na jeseň, prajeme vám len to najlepšie, Janka
 1 / 25 

Komfortné izby

Všetky izby poskytujú dostatočný komfort pre príjemný oddych. Sú vybavené sociálnym zariadením, TV so satelitným príjmom, rádiom, pracovným stolíkom so stoličkou a priestranným balkónom, ktorý Vám doplní v letných mesiacoch spojenie s prírodou.
 


2-lôžková izba - priestranná izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom (niektoré s vaňou), televízorom so satelitným príjmom, rádiom, pracovným stolíkom so stoličkou a priestorným balkónom. Izba je využiteľná aj jednou osobou, postele sú deliteľné. Prakticky do všetkých izieb je možné doložiť prístelok (mobilné/provizórne lôžko, alebo riadne pevné lôžko, v závislosti od dispozície izby).
 


Rodinná izba - dve navzájom prepojené 2-lôžkové izby, vhodné pre rodiny s deťmi a príbuznými, resp. pre skupinky priateľov. V uvedených izbách je dostatok miesta pre vhodný oddych pre 4-5 osôb, balkónom, pracovným stolíkom, rádiom.
 


Apartmán - dve priechodové miestnosti, kúpeľňa so sprchovacím kútom, resp. vaňou, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, pracovným stolíkom so stoličkou a priestorným balkónom.

 


Všetky izby a priestory hotela sú nefajčiarske. Pre fajčiarov slúžia vonkajšie vyhradené miesta.

Pre váš väčší pocit bezpečia a pokojnejší pobyt sú všetky spoločenské priestory monitorované nonstop kamerovým systémom.

Prízemie hotela je bezbariérovým.
 

Bezplatné wifi je vo verejných priestoroch hotela.