Kontakt
Hotel Harmónia Piešťany
  Odborárska 15
  92101   Banka - Piešťany
  tel.: 033 5583081
 
  www.harmoniahotel.sk
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
14.01.2019   Nová stránka - Spustenie nášho nového portálu.
 ShoutBoard
jola:  Boli sma s kamarátkou prvýkrát,boli sma nadmieru spokojny,mili personal,kazdy den program,vsetko za dobru cenu,urcite sa vratime,velke dakujeme.
Milan Strelník, TO:  chodíme k vám už niekoľko rokov, vždy spokojní, jedlo, muzika, zábava, jednoducho všetko za dobrú cenu
Michalčík Peter:  bol som v minulosti u vás, rád sa s manželkou vrátime,
Strečanský Michal:  stránka sa mi páči
 1 / 25 

Komfortné izby

Všetky izby poskytujú dostatočný komfort pre príjemný oddych. Sú vybavené sociálnym zariadením, TV so satelitným príjmom, rádiom, pracovným stolíkom so stoličkou a priestranným balkónom, ktorý Vám doplní v letných mesiacoch spojenie s prírodou.
 


2-lôžková izba - priestranná izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom (niektoré s vaňou), televízorom so satelitným príjmom, rádiom, pracovným stolíkom so stoličkou a priestorným balkónom. Izba je využiteľná aj jednou osobou, postele sú deliteľné. Prakticky do všetkých izieb je možné doložiť prístelok (mobilné/provizórne lôžko, alebo riadne pevné lôžko, v závislosti od dispozície izby).
 


Rodinná izba - dve navzájom prepojené 2-lôžkové izby, vhodné pre rodiny s deťmi a príbuznými, resp. pre skupinky priateľov. V uvedených izbách je dostatok miesta pre vhodný oddych pre 4-5 osôb, balkónom, pracovným stolíkom, rádiom.
 


Apartmán - dve priechodové miestnosti, kúpeľňa so sprchovacím kútom, resp. vaňou, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, pracovným stolíkom so stoličkou a priestorným balkónom.

 


Všetky izby a priestory hotela sú nefajčiarske. Pre fajčiarov slúžia vonkajšie vyhradené miesta.

Pre váš väčší pocit bezpečia a pokojnejší pobyt sú všetky spoločenské priestory monitorované nonstop kamerovým systémom.

Prízemie hotela je bezbariérovým.
 

Bezplatné wifi je vo verejných priestoroch hotela.