Kontakt
Penzión Harmónia 2* Piešťany
  Odborárska 15
  92101   Banka - Piešťany
  tel.: 033 2857333
  00421 33 2857333
 
  www.harmoniahotel.sk
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
5/5
QR code

Kúpanie v našom meste

  • Pridané: 26.12.2018   |   330 čítaní / zobrazení

Termálne kúpalisko Eva v Piešťanoch patrí medzi kultúrne pamiatky. Areál vo výške 162 m n.m. pozostáva z 25-metrového krytého bazéna (v súčasnosti mimo prevádzky), z otvoreného 50-metrového bazéna, kľudového bazéna a detského bazéna, ako aj z plôch vyhradených na slnenie a pre rôzne športy. Teplota vody sa pohybuje okolo 27 °C, v kľudovom bazéne až 34-38 °C. V areáli plnom stromov a zelene nájdete aj trávnatú plochu vhodnú pre kriket a ihrisko na plážový volejbal. Kapacita areálu dosahuje 1500 osôb, prevádzka v súčasnosti iba letná.

    

Jazero Sĺňava - ak chcete na chvíľu vypadnúť z pracovného kolobehu a ruchu mesta, v okolí Piešťan nenájdete idylickejšie miesto, prekypujúce krásou prírody, ako to, pri vodnej nádrži Sĺňava. Je skutočne najznámejšia a najnavštevovanejšia vodná plocha počas letných mesiacov, ktorá láka nielen domácich, ale aj rekreantov a dovolenkárov zo širokého okolia. Milovníci vodných športov si okrem plávania môžu vychutnať vodné lyžovanie, kanoistiku, veslovanie, windsurfing či jachting. 

      

V blízkosti prírodného kúpaliska sa nachádzajú dva autocampy a niekoľko penziónov a hotelov vďaka ktorým si pobyt pri vode môžete predĺžiť aj na niekoľko dní, a tak plnohodnotne relaxovať. Okolo vodnej plochy vedie cyklochodník určený pre peších, cyklistov, ako aj korčuliarov. Prezrieť si môžete aj okolité lesné cestičky alebo sa len kochať panoramatickým výhľadom na tok rieky Váh. Areál vodnej nádrže je samozrejme známy aj organizáciou kultúrnych podujatí a letných festivalov, jedným z nich je aj Festival Lodenica. V neposlednom rade tu nechýbajú ani pestré možnosti občerstvenia či množstvo doplnkových služieb pre všetkých návštevníkov.

Aquapark Trnava
(adresa: Rybníková 16, Trnava)
Samotný Aquapark je situovaný v centre mesta Trnava, má atraktívnu konštrukciu a prvky, ktoré si vyslúžili v roku 2015 titul za drevostavbu. Voda v bazénoch je ošetrená soľou. Slaná voda je čistejšia, priezračnejšia a je menej agresívna na pokožku a oči. Aquapark má k dispozícii 5 bazénov, 8 sáun, 2 tobogany a 2 vírivka. Zábavu si tu užijete v každom ročnom období. Relaxačný bazén je veľký 210 m2 a teplota vody je 28 – 32°C. V tomto bazéne sa nachádzajú plavecké dráhy a vodné atrakcie akými sú vodná húpačka, chrliče vody, divoká rieka, masážne trysky a perličkové lavice. Oddychový bazén má teplotu vody 35 – 38°C a je veľký 97 m2. Tento bazén má 10 perličkových ležadiel, masáže chrbta a nôh, masážne perličkové trysky na sedenie. V bazéne sa tiež nachádza bio fit bar s vodopádom.

   

Detský bazén je veľký 27 m2 a teplota vody je 32 -34 °C. V bazéne sú pripravene pre deti atrakcie ako je detská šmykľavka veľryba, fontánky a striekajúci nosorožec. Vonkajší bazén má príjemnú teplotu vodu a to 35-38 °C a je veľký 72 m2. K dispozícií sú trysky na masírovanie nôh, perličkové lavice na sedenie, masážne trysky a dva chrliče vody. Hostia môžu využívať počas letných mesiacov aj letne kúpalisko, ktoré zahŕňa nerezový bazén s teplotou vody 28 °C, štyri plavecké dráhy , ležadlá s perličkovým vírením, vodným barom a fontánou. Atrakcie sú pripravené pre deti ale aj dospelých. Môžete využiť napríklad lanovú dráhu, lezeckú stenu, basketbalový kôš. Pre deti je pripravená detská zóna, ktorá je situovaná v časti vonkajšieho bazéna. V areáli nájdete vodný bar ,bufet, kaviareň, reštauráciu, ktorá sa nachádza na prvom poschodí. V Aquaparku je možne sa objednať na rôzne masáže. Parkovanie je zabezpečene pred Aquaparkom.

    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    Pridať komentár